Biorezonans Terapi, Ağrılar İçin Etkin Bir Çözüm

Biorezonans Terapi, Ağrılar İçin Etkin Bir Çözüm

Merhaba sağlıklı ve kaliteli yaşam ilkelerine özen gösterenler

Ağrılar hayatımızın pek çok anında bize eşlik ediyor. Bazen başımız ağrıyor bazen sırtımız.

Hepimizin zaman zaman deneyimlediği o kadar çok ağrı var ki! Baş ağrısı, migren, yüz ağrısı, boyun ve omuz ağrısı, kol ve sırt ağrısı, bel ve bacak ağrısı, siyatik ağrısı, regl ağrısı, damar ağrısı, kanser ağrıları… Tabii nedeni bilinmeyen ağrılar da var.

Aslında ağrıları, bedenimizde bir şeylerin yolunda gitmediğini işaret etmeleri açısından son derece önemli buluyorum. Yani ağrıları ciddiye alıyorum, çünkü ağrıların önemli bir hastalığın ön göstergesi olması da ihtimal dahilinde. Ama hareketsiz yaşam tarzından duruş bozukluğuna, bilgisayar başında çok oturmaktan yüksek yastık kullanmaya, ters hareketlerden uzun süre ayakta durmaya, stresten soğuk hava koşullarına ve ağır yük kaldırmaya kadar pek çok faktör de ağrılara sebep oluyor. Bu faktörler bertaraf edildiğinde ise ağrı kendiliğinden geçiyor.

Bizim alanımıza ise şiddetli ve uzun süreli, akut ve kronik ağrılar giriyor. Bu ağrılar, yaşam konforumuzu ve hatta günlük yaşam aktivitelerimizi kısıtlayabiliyor. Kronik ağrılarda ağrının geçirilmesi, sistemin bir bütün olarak ele alınmasını ve üzerinde birikmiş yükün temizlenmesini gerektiriyor. Çocuklarda ise ağrı tedavisinin etkinliği genel olarak her zaman daha güçlü.

Ağrı tedavisinde ilaç, fizik tedavi ve enjeksiyonlarla birlikte biorezonans terapisinin ağrıyı giderme yönünde destekleyici ve önemli bir rolü var. Vücudumuzun ağrıyan bölgesinden algılanan frekansların normalden farklı olduğunu söylemeliyim. Biorezonans terapisi ile ağrıyan bölgeyi tedavi ettiğimde ağrı ortadan kalkıyor, ağrıya yol açan problemin iyileşmesi ise hızlanıyor.

Biorezonans terapisi ile ağrı tedavisini, sportif yaralanma ve burkulmaların tedavisinde de güvenle kullanıyorum, bunun travmaya bağlı ağrılarda da büyük etki yarattığını gözlemliyorum.  

Hepinize sağlıklı ve ağrısız günler diliyorum.