Hakkımızda

Op. Dr. Hasan İlkehan kimdir?

 

“Geleceğin tıbbı” olarak nitelendirilen biorezonans terapisi uygulamalarına 2008 yılında başlayan Op. Dr. Hasan İlkehan, biorezonansın Türkiye’deki öncülerinden biridir.

 

Op. Dr. Hasan İlkehan, Hacettepe Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Ardından Türkiye ve İngiltere’de; Samsun Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi, Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Çocuk Cerrahisi Kliniği, İnönü Üniversitesi Hastanesi, Sheffield Children’s Hospital, Kahramanmaraş Devlet Hastanesi, İstanbul Fatih Devlet Hastanesi, Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi gibi kurumlarda toplam 25 yıl çocuk cerrahı olarak hizmet verdi.

Op. Dr. Hasan İlkehan, 2006 yılından beri alternatif tıp alanında araştırmalar yapıyor, 2008’den bu yana ise “geleceğin tıbbı” olarak nitelendirilen biorezonans terapisi uygulamalarını gerçekleştiriyor. Biorezonansın Türkiye’deki öncülerinden biri olan Op. Dr. Hasan İlkehan, tedavilerini İstanbul-Göztepe’de kendi kurduğu İlke Biorezonans’da sürdürüyor, biorezonans ile tedavi edilebilen bütün rahatsızlıklar için kişiye özel programlar hazırlıyor. 

 

 

 

Yeniden doğuşun simgesi; “koru”

Op. Dr. Hasan İlkehan tarafından kurulan İlke Biorezonans’ın sembolü olan "koru", yeni bir hayatın başlangıcını müjdeleyen eğrelti otu yaprağının filizidir. Doğumu, saflığı, barışı, dinginliği, olumluluğun gücünü, uyanışı, yeni bir dönemin başlangıcını, yeniden doğuşu temsil eder. "Koru", Yeni Zelanda’da yaşayan Maori yerlilerinin sembollerinden biridir. Maori yerlilerine “koru” formunda yontulmuş bir kolye hediye edildiğinde bunu boyunlarında taşımaları gelenektendir. Bu gelenek, kolyeye temas ettikçe ruhunuzdan bir parça yükleyeceğiniz anlamına gelir.

Neden Bizi Seçmelisiniz

Başarı Asla Tesadüf Değildir !

Geleceğin Tıbbı

“Geleceğin tıbbı” olarak nitelendirilen biorezonans terapisi ile hastalıklarınıza veda edin.

Tecrübeli Ekip

Tecrübeli ekibimiz ile birlikte hayallerinizdeki sağlıklı yaşama kavuşun.

Tedavi Başarısı

Biorezonans yöntemi hastalıkların tedavisinde %99 oranında başarıya sahiptir.

    Randevu Talebi Oluşturun