Biorezonans Terapisi ile Kilo Verme

Biorezonans ile nasıl kilo verilir?  

Biorezonans terapisi ile fazla kiloların asıl nedeni olan karbonhidratlı ve şekerli besinlere düşkünlüğünüzü tamamen ortadan kaldırmak mümkün. Biorezonans terapisi; ekmek, makarna, pilav, börek, tatlı ve çikolata gibi besinleri sizin için bir tutku olmaktan çıkarıyor, açlık hissinizi azaltıyor, iştahınızı kapatıyor, vücudunuzun yağ bırakma hızını artırırken metabolizmanızı dengeliyor. Böylelikle biorezonans terapisi ile sağlıklı ve kalıcı olarak kilo verebiliyorsunuz.

Terapi sürecinde neler yaşanıyor?

Biorezonans terapisi öncesinde doktor, hastayı muayene ediyor ve şu anki ya da geçmişteki  hastalıklarıyla ilgili öyküsünü (anamnez) dinliyor. Biorezonansa özel kan testiyle de hastanın kilo almasının sebepleriyle birlikte vücudundaki alerjenler, alerjiler, bakteriler, virüsler (vb.) tespit ediliyor. Sonrasında kişiye özel bir program oluşturularak vücuttaki toksinler ve kiloya neden olan organizmalar frekanslar aracılığıyla temizleniyor; glüten, karbonhidratlı ve şekerli besinler için detoks yapılıyor. Kilo alımının sebepleri arasında psikolojik faktörler de önemli yer tuttuğundan hastaya stresini azaltacak, uyku kalitesini artıracak ve kaygılarını giderecek frekanslar da uygulanıyor.

Biorezonans kilo verdirirken bağışıklık sistemini de düzenliyor

Aslında biorezonans ile kilo verme terapisi, sigara ve alkolde olduğu gibi bir bağımlılık terapisidir de diyebiliriz. Buradaki özne, kilo alımına hatta obeziteye sebep olan sorunlu gıdalar. Sonuç olarak biorezonans terapisi, zorlu diyetlerle uğraşmadan sakin bir şekilde kilo vermeyi sağlarken, bir yandan da genel olarak vücudun işleyişini düzenliyor, bağışıklık sistemini güçlendiriyor ve metabolizmanın daha hızlı çalışmasını sağlıyor. Seans sayısı hastanın durumuna göre (kilo fazlalığının az veya çok olması, hormonal problemlerin varlığı, metabolizmada sorun olup olmadığı vb.) doktor tarafından belirleniyor.

Biorezonans ile kilo verme terapisinin ilk seansından itibaren hastanın iştahı ve açlık algısı azalmaya başlıyor. Bununla birlikte bu yöntem çok kısa sürede ve hızlı değil, ağır ağır kilo vermeyi deneyimlemek isteyenler isteyen hastalar için daha uygun. Ama şunu da unutmamak lazım: Biorezonans terapisiyle birlikte hem sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzenine geçmek hem de egzersiz yapmak, en azından her gün bir saat yürümek gerekiyor.